Miscellaneous
| Application/Usage | Rack |
|---|---|
| Compatibility | Aruba CX 8320 SWITCH Series |
General Information
| Product Type | Rack Mount |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | JL482C |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Packaged Quantity | 2 |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Product Name | X472 2-post Rack Kit |
| Brand Name | HPE |
Product Information
| Device Supported | Network Switch |
|---|
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 358.3 g |
|---|---|
| Height | 2 cm |
| Width | 4.3 cm |
| Depth | 25.7 cm |


