Miscellaneous
| Application/Usage | Wall |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Compatibility | Logitech Tap |
General Information
| Product Type | Wall Mount |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 939001817 |
| Manufacturer Website Address | http://www.logitech.co.uk |
| Manufacturer | Logitech |
| Product Name | Wall Mount |
| Brand Name | Logitech |
Product Information
| Device Supported | Video Conferencing Touch Controller |
|---|---|
| Features | Space Saving Design |
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
|---|
Physical Characteristics
| Height | 5.8 cm |
|---|---|
| Width | 24.4 cm |
| Depth | 17.8 cm |

