General Information
| Product Type | PoE Injector |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | NBAC0303NA2 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | NBAC0303NA2 |
| Product Name | POE Injector |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 349.3 g |
|---|---|
| Height | 38.1 mm |
| Depth | 88.9 mm |


