General Information
| Product Type | Power Supply |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | JL713A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Product Model | X391 |
| Product Name | X391 850W Power to Port AC Power Supply |
| Brand Name | HPE |
Miscellaneous
| Compatibility | Aruba CX 8360 v2 Switch Series |
|---|
Power Description
| Output Power | 850 W |
|---|
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 1.70 kg |
|---|---|
| Height | 40.6 mm |
| Width | 73.7 mm |
| Depth | 246.4 mm |


