General Information
| Product Type | Power Module |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | JL480A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Product Model | X371 |
| Product Name | X371 Power Module |
| Brand Name | HPE |
Power Description
| Input Voltage | 120 V AC |
|---|---|
| Output Power | 400 W |
