General Information
| Product Type | Power Module |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | NXA-PAC-1100W-PI2= |
| Manufacturer Website Address | http://www.cisco.com |
| Manufacturer | Cisco Systems, Inc |
| Product Name | Power Module |
| Brand Name | Cisco |
Power Description
| Input Voltage | 120 V AC |
|---|---|
| Output Power | 1.10 kW |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 1.10 kg |
|---|
