General Information
| Product Type | Power Module |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | JG840A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Product Name | FlexFabric 7900 1800w AC Power Supply Unit |
| Brand Name | HPE |
Power Description
| Input Voltage | 120 V AC |
|---|---|
| Output Power | 1.80 kW |
Miscellaneous
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|
