General Information
| Product Type | Power Module |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | J9830B#ACC |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Product Name | Aruba 5400R 2750W PoE+ zl2 Power Supply |
| Brand Name | HPE |
Power Description
| Input Voltage | 120 V AC |
|---|---|
| Output Power | 2.75 kW |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 4.19 kg |
|---|---|
| Height | 189.2 mm |
| Width | 158.8 mm |
| Depth | 129.5 mm |
Miscellaneous
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|
