General Information
| Product Type | Filler Panel |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | FS-RF-1003-B |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | HyperPod Roof - Roof Filler Panel Set 4ft Aisle |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Miscellaneous
| Compatibility | NetShelter Airflow Management |
|---|---|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Compliance | Restriction of Hazardous Substances (RoHS) |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 10 kg |
|---|---|
| Height | 100 mm |
| Width | 110 mm |
| Depth | 1607 mm |
