General Information
| Product Type | Power Module |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | AT-PWR100R-50 |
| Manufacturer Website Address | http://www.alliedtelesis.co.uk |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | Allied Telesis, Inc |
| Product Name | 100W AC System Power Supply (Reverse Airflow) |
| Brand Name | Allied Telesis |
Power Description
| Output Power | 100 W |
|---|
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 500 g |
|---|
