General Information
| Product Type | Blanking Panel |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | AR8136WHT |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com |
| Packaged Quantity | 10 |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | AR8136WHT |
| Product Name | APC 1U 19" White Modular Toolless Blanking Panel - Qty 10 |
| Brand Name | Schneider Electric |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 90.7 g |
|---|---|
| Height | 45 mm |
| Width | 483 mm |
| Depth | 28 mm |
| Compatible Rack Height | 10U |
| Product Color | White |
| Color Family | White |
