General Information
| Product Type | Blanking Panel |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | FS-AC-5008-B |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | HyperPod Accessory - 42-52U Rack Blanking Panel 800mm |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Miscellaneous
| Compatibility | APC HyperPod System |
|---|
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 15 kg |
|---|---|
| Height | 867 mm |
| Width | 84 mm |
| Depth | 2217 mm |
