General Information
| Product Type | Power Supply |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 783M9AA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | Power Supply |
| Brand Name | Poly |
Miscellaneous
| Compatibility | Poly Savi Wireless Dect Headset Systems:
|
|---|
Power Description
| Output Voltage | 9 V DC |
|---|---|
| Output Current | 500 mA |
| Output Voltage Detail | 9 V DC @ 500 mA |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 281.2 g |
|---|---|
| Height | 105.4 mm |
| Width | 47 mm |
| Depth | 109 mm |

