General Information
| Product Type | Power Supply |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | R8R52A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Product Name | Power Supply |
| Brand Name | HPE |
Miscellaneous
| Compatibility | Aruba CX 10000-48Y6C Switch Series |
|---|
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 725.7 g |
|---|---|
| Form Factor | Plug-in Module |
| Height | 40.6 mm |
| Width | 55.9 mm |
| Depth | 248.9 mm |

