General Information
| Product Type | Power Supply |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | R0X36A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Product Name | 6400 3000W Power Supply With C20 Inlet Adapter |
| Brand Name | HPE |
Miscellaneous
| Compatibility | Aruba 6400 Series Switch |
|---|
Power Description
| Input Voltage | 120 V AC |
|---|---|
| Output Voltage | 54 V DC |
| Output Current | 16 A |


