Miscellaneous
| Package Contents |
|
|---|---|
| Environmentally Friendly | Yes |
General Information
| Product Type | Circuit Breaker |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | PD3PADAPT3 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | Circuit Breaker |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Physical Characteristics
| Height | 152 mm |
|---|---|
| Width | 102 mm |
| Depth | 76 mm |
| Product Color | Black |

