General Information
| Product Type | Side Panel |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | P9L15A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Product Model | ProLiant Racks & Rack Accessories |
| Product Name | G2 Rack 42U 1075mm Side Panel Kit |
| Brand Name | HPE |
Miscellaneous
| Compatibility | HPE G2 Rack 42U Rack Cabinet |
|---|
Physical Characteristics
| Width | 1075 mm |
|---|---|
| Compatible Rack Height | 42U |
| Product Color | Grey |
