General Information
| Product Type | Mounting Rail Kit |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | P52345B21 |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Product Name | Ball Bearing Rail 8 Kit |
| Brand Name | HPE |
Product Information
| Device Supported | Server |
|---|
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 4.37 kg |
|---|---|
| Height | 7.6 cm |
| Width | 9.9 cm |
| Depth | 102.1 cm |


