General Information
| Product Type | Network Management Appliance |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | JY792A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Product Model | MM-HW-5K |
| Product Name | MM-HW-5K Mobility Master Hardware Appliance with Support for up to 5,000 Devices |
| Product Line | Mobility Master |
| Brand Name | HPE |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 7.21 kg |
|---|---|
| Height | 43.2 mm |
| Width | 442 mm |
| Depth | 401.3 mm |
