Warranty
| Additional Warranty Information | 2 years repair or replace |
|---|
Miscellaneous
| Application/Usage | Network Monitoring |
|---|---|
| Country of Origin | Philippines |
General Information
| Product Type | Packet Capture/Analysis Device |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | AP9465 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | AP9465 |
| Product Name | Data Center Expert Basic Appliance |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 9.55 kg |
|---|---|
| Form Factor | Rack-mountable |
| Rack Height | 1U |
| Height | 44 mm |
| Width | 483 mm |
| Depth | 381 mm |
| Product Color | Black |
| Color Family | Black |
