General Information
| Product Type | Rack Mount |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | JL483C |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Product Name | X474 4-post Rack Kit |
| Brand Name | HPE |
Product Information
| Device Supported | Rack |
|---|
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 1.09 kg |
|---|---|
| Height | 5.6 cm |
| Width | 19.8 cm |
| Depth | 57.9 cm |
| Product Color | Black |

