Technical Information
| Cable Length | 50 cm |
|---|---|
| Device Supported | Network Device |
| Cable Characteristic | Stacking Cable |
General Information
| Product Type | Network Cable |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | J9734A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Product Name | 2920 0.5m Stacking Cable |
| Brand Name | HPE |
Miscellaneous
| Compatibility |
|
|---|
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 280 g |
|---|---|
| Product Material | Copper |
