General Information
| Product Type | Mounting Bracket |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | AT-TRAY1 |
| Manufacturer Website Address | http://www.alliedtelesis.co.uk |
| Manufacturer | Allied Telesis, Inc |
| Product Model | AT-TRAY1 |
| Product Name | AT-TRAY1, Mounting Bracket, AT-TRAY1 |
| Brand Name | Allied Telesis |
Miscellaneous
| Compatibility | Allied Telesyn standalone media converters:
|
|---|
Physical Characteristics
| Height | 4.4 cm |
|---|---|
| Width | 12.9 cm |
| Depth | 11.4 cm |


