General Information
| Product Type | Power Supply |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | AT-MWWDR480/48 |
| Manufacturer Website Address | http://www.alliedtelesis.co.uk |
| Manufacturer | Allied Telesis, Inc |
| Product Name | 480W Power Supply |
| Brand Name | Allied Telesis |
Power Description
| Output Power | 480 W |
|---|
Warranty
| Limited Warranty | 1 Year |
|---|
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 1.62 kg |
|---|---|
| Form Factor | DIN Rail |


