General Information
| Product Type | Power Supply |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 85R59AA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | Power Supply |
| Brand Name | Poly |
Miscellaneous
| Compatibility | Poly Savi Office Headset |
|---|
Power Description
| Output Voltage | 9 V |
|---|---|
| Output Current | 1 A |
| Output Voltage Detail | 9 V @ 1000 mA |



