General Information
| Product Type | Grounding Kit |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | VDIM48E011 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | Actassi 19-C 19" Rack Earthing Kit Pack of 10pcs |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Miscellaneous
| Compatibility |
|
|---|
Physical Characteristics
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Height | 20 mm |
| Width | 90 mm |
| Depth | 51.2 mm |
| Product Color | Green |
