General Information
| Product Type | Power Module |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | UCSC-PSU1-770W= |
| Manufacturer Website Address | http://www.cisco.com |
| Manufacturer | Cisco Systems, Inc |
| Product Name | 770W Power Supply |
| Brand Name | Cisco |
Power Description
| Input Voltage | 120 V AC |
|---|---|
| Output Power | 770 W |
