Miscellaneous
| Application/Usage | Outdoor |
|---|
General Information
| Product Type | Antenna |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | S0A65A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Product Name | Antenna |
| Brand Name | HPE |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 997.9 g |
|---|---|
| Height | 191 mm |
| Width | 30 mm |
| Depth | 191 mm |
Technical Information
| Antenna Gain (Isotropic) | 7 dBi |
|---|


