General Information
| Product Type | Standard Power Cord |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | Q0H80A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Product Name | Standard Power Cord |
| Brand Name | HPE |
Power Description
| Voltage Rating | 48 V DC |
|---|
Physical Characteristics
| Cord Length | 2.85 m |
|---|
