General Information
| Product Type | Side Panel |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | P9L17A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Product Model | P9L17A |
| Product Name | G2 Rack 48U 1075 mm Side Panel Kit |
| Brand Name | HPE |
Miscellaneous
| Compatibility | HPE G2 Rack 48U 1075 mm Rack Cabinet |
|---|
Physical Characteristics
| Compatible Rack Height | 48U |
|---|---|
| Product Color | Black |
