General Information
| Product Type | Rack Rail |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | P52347B21 |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Product Name | Ball Bearing Rail 10 Kit |
| Brand Name | HPE |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 4.52 kg |
|---|---|
| Rack Height | 10U |
| Height | 99.1 mm |
| Width | 1089.7 mm |
| Depth | 76.2 mm |

