Miscellaneous
| Package Contents |
|
|---|---|
| Compatibility | APC NetBotz Camera Pod 160 |
General Information
| Product Type | Mounting Bracket |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | NBAC0302 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | NBAC0302 |
| Product Name | NBAC0302, Mounting Bracket |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Product Information
| Device Supported | Camera |
|---|
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
|---|
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 430.9 g |
|---|---|
| Height | 6.4 cm |
| Width | 7.9 cm |
| Depth | 10.5 cm |


