General Information
| Product Type | Standard Power Cord |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | JW125A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Product Name | Standard Power Cord |
| Brand Name | HPE |
Technical Information
| Localization | Switzerland |
|---|
Power Description
| Voltage Rating | 220 V AC |
|---|---|
| Current Rating | 10 A |
Physical Characteristics
| Cord Length | 2 m |
|---|
