General Information
| Product Type | Proprietary Power Supply |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | JD217A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Product Name | AC Power Supply |
| Brand Name | HPE |
Miscellaneous
| Compatibility | HP H3C A7500 Series Switch |
|---|
Power Description
| Output Power | 650 W |
|---|
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 3.31 kg |
|---|---|
| Height | 99.1 mm |
| Width | 495.3 mm |
| Depth | 99.1 mm |


