General Information
| Product Type | Standard Power Cord |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | JD189A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Product Name | X290 1000 B JD5 2m RPS Cable |
| Brand Name | HPE |
Miscellaneous
| Compatibility |
|
|---|
Technical Information
| Device Supported | Network Switch |
|---|
Physical Characteristics
| Cord Length | 2 m |
|---|
