General Information
| Product Type | Rack Rail |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | FSWI1002B |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | NetShelter Pod Containment, Window Rail |
| Product Line | NetShelter |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 24 kg |
|---|---|
| Height | 74.9 mm |
| Width | 140 mm |
| Depth | 1169.9 mm |


