General Information
| Product Type | RAM Module |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | DELLR1TT6 |
| Manufacturer Website Address | http://www.dell.co.uk |
| Manufacturer | Dell Technologies |
| Product Name | 128GB DDR5 SDRAM Memory Module |
| Brand Name | Dell |
Technical Information
| Device Supported | Notebook |
|---|---|
| Error Checking | Non-ECC |
| Number of Modules | 1 x 128GB |
| Memory Speed | 4800 MHz |
| Memory Size | 128 GB |
| Memory Technology | DDR5 SDRAM |
| Memory Standard | DDR5-4800/PC5-38400 |
| Memory Voltage | 1.10 V |
Warranty
| Limited Warranty | 1 Year |
|---|


