General Information
| Product Type | Mounting Tray |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | AT-TRAY4 |
| Manufacturer Website Address | http://www.alliedtelesis.co.uk |
| Manufacturer | Allied Telesis, Inc |
| Product Model | AT-TRAY4 |
| Product Name | AT-TRAY4, Mounting Tray, AT-TRAY4 |
| Brand Name | Allied Telesis |
Miscellaneous
| Compatibility |
|
|---|
Physical Characteristics
| Height | 4.6 cm |
|---|---|
| Width | 48.3 cm |
| Depth | 11.2 cm |

