General Information
| Product Type | Power Supply |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | ATSDR24048 |
| Manufacturer Website Address | http://www.alliedtelesis.co.uk |
| Manufacturer | Allied Telesis, Inc |
| Product Name | 240W Power Supply |
| Brand Name | Allied Telesis |
Power Description
| Output Power | 240 W |
|---|---|
| Output Voltage | 48 V |
Physical Characteristics
| Form Factor | DIN Rail |
|---|


