General Information
| Product Type | Power Supply |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | AT-SBXPWRSYS2-30 |
| Manufacturer Website Address | http://www.alliedtelesis.co.uk |
| Manufacturer | Allied Telesis, Inc |
| Product Name | Power Supply |
| Brand Name | Allied Telesis |
Power Description
| Input Voltage | 230 V AC |
|---|---|
| Output Power | 1.20 kW |
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
|---|
Physical Characteristics
| Height | 43.4 mm |
|---|


