General Information
| Product Type | Power Module |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | AT-SBxPWRSYS1-80 |
| Manufacturer Website Address | http://www.alliedtelesis.co.uk |
| Manufacturer | Allied Telesis, Inc |
| Product Model | AT-SBxPWRSYS1 |
| Product Name | AT-SBxPWRSYS1 Power Supply |
| Brand Name | Allied Telesis |
Power Description
| Input Voltage | 110 V AC |
|---|---|
| Output Power | 1.20 kW |
Physical Characteristics
| Height | 43.4 mm |
|---|---|
| Width | 101.6 mm |
| Depth | 322.1 mm |
