General Information
| Product Type | Cable Organizer |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | AR8675 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | Vertical Cable Manager |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Miscellaneous
| Compatibility |
APC Open Frame Rack:
|
|---|
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 36.30 kg |
|---|---|
| Height | 2134 mm |
| Width | 304 mm |
| Depth | 660 mm |
| Product Color | Black |
| Color Family | Black |
| Product Material | Plastic |
Product Information
| Cable Manager Type | Cable Manager |
|---|
