Miscellaneous
| Package Contents |
|
|---|
General Information
| Product Type | Keyboard Drawer |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | AR8127BLK |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | 19" Rotating Keyboard Drawer |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
|---|
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 10.45 kg |
|---|---|
| Form Factor | 2U |
| Height | 89 mm |
| Width | 445 mm |
| Depth | 711 mm |
| Product Color | Black |
| Color Family | Black |
