General Information
| Product Type | Keyboard Drawer |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | AR8126ABLK |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | 17" Keyboard Drawer Black |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Miscellaneous
| Compatibility | APC:
|
|---|
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 4.56 kg |
|---|---|
| Form Factor | 1U |
| Height | 44 mm |
| Width | 441 mm |
| Depth | 305 mm |
| Product Color | Black |
| Color Family | Black |
