General Information
| Product Type | Side Panel |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | AR7303 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com |
| Packaged Quantity | 2 |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | NetShelter Deep Split Side Panels |
| Product Line | NetShelter |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 18.91 kg |
|---|---|
| Height | 832.2 mm |
| Width | 1096.8 mm |
| Depth | 14 mm |
| Product Color | Black |
| Color Family | Black |
