General Information
| Product Type | Power Module |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | APS250W-100NES |
| Manufacturer Website Address | http://www.netgear.co.uk |
| Manufacturer | Netgear, Inc |
| Product Model | APS250W |
| Product Name | APS250W Power Supply Unit |
| Brand Name | Netgear |
Power Description
| Input Voltage | 120 V AC |
|---|---|
| Output Power | 250 W |
