General Information
| Product Type | Cooling System |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | ACCU302 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | ACCU302 |
| Product Name | InRow 30kW Condensing Unit, 400V, Single feed |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 266.98 kg |
|---|---|
| Height | 1554 mm |
| Width | 1001 mm |
| Depth | 1001 mm |
| Product Material | Copper |
