General Information
| Product Type | Rack Airflow Control Panel |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | ACAC22000 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | ACAC22000 |
| Product Name | Active Flow Controller |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 435.4 g |
|---|---|
| Height | 4.1 cm |
| Width | 17.3 cm |
| Depth | 10.7 cm |

