General Information
| Product Type | Wireless Interface Button |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 9PXMF3KI |
| Manufacturer Website Address | http://www.powerquality.eaton.com/UK/ |
| Manufacturer | Eaton Corporation |
| Product Name | 9PX Accessory Marine Filter |
| Brand Name | Eaton |
Physical Characteristics
| Height | 86 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Depth | 440 mm |

