General Information
| Product Type | Blanking Panel |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 868000-B21 |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Product Model | 868000-B21 |
| Product Name | DL360 Gen10 8SFF Display Port/USB/Optical Drive Blank Kit |
| Brand Name | HPE |
Miscellaneous
| Compatibility | HPE ProLiant DL360 Gen10 Server |
|---|
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 679.9 g |
|---|---|
| Height | 165.1 mm |
| Width | 152.4 mm |
| Depth | 25.4 mm |
